dnb

DNB Trade®

Profesionali prekybos platforma

Paieškos rezultatai

Akcijos ir biržoje prekiaujami fondai (angl. ETF)

Akcijų prekybos įkainiai ir sąlygos

Akcijų prekyba

Jei kada nors galvojote prekiauti akcijomis, DNB Trade platforma yra lengviausias būdas tai pradėti. Su mūsų platforma Jūs galite prekiauti daugiau nei 32-ose pagrindinėse pasaulio biržose ir vienu mygtuko paspaudimu pasiekti daugiau nei 17,000 akcijų. Nesvarbu kokių rinkų, JAV, Europos ar Azijos, akcijos Jus domina DNB Trade suteikia Jums galimybę paprastai ir nebrangiai susikurti tokį investicinį portfelį, kokio Jūs visada norėjote.

 

Equity Research paslauga

Equity Research

Analizuokite ir vertinkite įmones pagal išsamius finansinius rodiklius ir analiktų prognozes. Equity Research suteikia duomenis apie daugiau nei 11,000 akcijų ir yra lengvai pasiekiama DNB Trade platformoje.Equity Research ir Stock Screener naudojimosi instrukcija.

 

ETF prekybos įkainiai ir sąlygos

ETF ir ETC prekyba

DNB Bankas siūlo prekybą biržose prekiaujamais fondais (Exchange Traded Funds, ETF) ir biržose prekiaujamomis žaliavomis (Exchange Traded Commodities, ETC). ETF ir ETC yra efektyvus ir nebrangus būdas pasiekti akcijų ir/arba žaliavų rinkas.

 

Akcijų prekyba internetu su DNB Trade

Pranešimas apie biržų sąrašo pakeitimus

Informuojame, kad nuo 2016 m. kovo 31 d. prekyba per DNB Trade platformą tam tikrose biržose nebus vykdoma. Daugiau informacijos čia.